[ST-breadcrumb]


Лідерські канікули в Яготинському РБДЮТ

Канікули… З яким нетепнінням школярі їх чекають, але тільки не  члени районної ради дітей Яготинщини, адже лідер – це така людина, яка здатна повести за собою багатьох інших, надихнути на  нові справи і звершення, направити саме в те русло, яке лідер сам вважає важливим.

Ці діти  є лідерами від природи, незалежні і самостійні, у них завжди є особистий план дій. Вони готові продумати і свою поведінку, і стиль поведінки оточуючих людей.  3 квітня 2018 року всі дружно  зібралися на навчання  в Яготинському РБДЮТ. Зокрема, тренінгове заняття «Тімбілдінг – навички роботи в команді» для своїх однолітків провела Юлія Майстренко – голова районної ради дітей Яготинщини. Нікіта Тєлєгін, заступник голови районної ради, поділився знаннями з теми «Тайм-менеджмент – вміння управляти часом». Навчальне заняття «Культура спілкування лідера» провела О.В. Навальна, методист Яготинського РБДЮТ.

На засіданні діти-лідери обговорили плани на майбутнє, заслухали голів комісій із звітами про діяльність ради, познайомилися з проектами щодо діяльності органів учнівського самоврядування. На завершення,  голова комісії з питань екології Олександра Майстренко подарувала молоді смереки, які цілою толокою діти висадили біля РБДЮТ.

Дякуємо всім, хто долучився до навчання членів районної ради дітей Яготинщини, адже проведення подібних заходів дає можливість молодим лідерам не лише спілкуватися, обмінюватися ідеями, а й перейняти кращий досвід, бути проактивним і небайдужими, скоригувати свої плани роботи і просто здружитися.

Яна Богомаз,

методист Яготинського РБДЮТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − twelve =