[ST-breadcrumb]


Лідерська практика 2015

На протязі перших двох тижнів червня, лідери Ради дітей та юнацтва міста Василькова проходили лідерську практику. За для цього кожна комісія РДЮ сформувала ігрову команду залучивши до свого складу учасників Лідерської зміни. Після того як всі організаційні питання були вирішені команди за графіком почали проводити «Ігрові годинки» для дітей які перебували на відпочинку у пришкільних таборах

організованих на базах загальноосвітніх навчальних закладів міста. Під час практики лідери РДЮ показали себе справжніми ігротехніками, здатними швидко організувати веселі ігри та керувати учасниками. Ігрові команди пройшли злагодження і вже з наступного навчального року почнуть реалізовувати проекти РДЮ у якості оновлених комісій.

Діти отримали величезне задоволення та море позитивних емоцій від знайомства з лідерами та ігрових заходів, які лідери підготували спеціально для цієї Лідерської практики. Де хто з відпочиваючих цього червня в пришкільному таборі стане учасником Лідерської зміни і вже наступного року проводитиме свої ігри під час «Лідерської практики 2016»

 

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=PSPuKDlUbSI?rel=0]

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × five =