[ST-breadcrumb]


Лідер року – 2015

BQYCHvFKaxE12 травня 2015 року відбулося свято Останнього дзвоника Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари й проведено міський конкурс «Лідер року – 2015», у якому взяли участь голови комісій культури та дозвілля загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Конкурсна програма складалася з трьох завдань: звіт про роботу учнівського самоврядування навчального закладу за 2014/2015 навчальний рік та рекламний буклет комісії (домашнє завдання); презентація у форматі  Power Point про досягнення і результати діяльності комісії «Культури та дозвілля», конкурс-експромт під назвою «Актуальний проект».

Виступи учасників оцінювало журі у складі: заступника міського голови Броварської міської ради Виноградової Л.М., начальника управління освіти і науки Онищенко В.І., заступника начальника управління освіти і науки Карандій А.І., методиста науково-методичного центру Ярич Л.П.  та директора Броварського навчально-виховного об’єднання Ткачук І.О.

Голова Ради дітей та учнівської молоді міста Юрій Пугач презентував звіт про діяльність Ради за 2014/2015 н.р., розповів присутнім про цікаву змістовну роботу лідерів, їх здобутки та плани на майбутнє.

Традиційно свято завершилося випускним вальсом та церемонією нагородження. Учасників свята та гостей  привітала Карандій А.І. Вона вручила грамоти і подяки найактивнішим координаторам учнівського самоврядування навчальних закладів і представникам Ради дітей та учнівської молоді міста, свідоцтва про позашкільну освіту випускникам гуртка «Школа лідерів».

FEwHqut4ie8

WO8vbYcpXww

n_Gf6ud4wd4

BQYCHvFKaxE

uWRCgSwTkl8

OUhiU9-5Hdg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 5 =