[ST-breadcrumb]


Leader travel UA

В чудові серпневі дні депутати обласної ради дітей Київщини відвідали мальовничі місця Карпат і піднялися на найвищу гору  України – Говерлу!

Лідерський тревел-марафон відбувся у рамках проєкту обласної ради дітей Київщини «Leader travel UA», приурочений до Дня Незалежності України. Команда лідерів обласної ради дітей Київщини за підтримки команди туристичної бази «Говерла» Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді провели флешмоб до Дня Прапора України на вершині «Говерла», прогулялися до гори «Магура». Під час екскурсії навчально-спортивною базою «Авангард» ознайомилися з гірськолижним комплексом «Ворохта», де наступної зими вже будуть тренуватися спортсмени України та Європи до зимової олімпіади, а також ознайомилися з місцевим колоритом містечка Ворохта. А головне – змогли реалізувати задум проєкту: розробити карту лідерських туристичних маршрутів.

Подорожуючи, діти ще раз впевнилися, яка прекрасна Україна! Новий досвід, незабутні враження та емоції надихнули дружню команду лідерів на генерацію нових ідей та планів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − 4 =