[ST-breadcrumb]


Молодіжний фестиваль патріотичного спрямування «Ми – патріоти твої, Україно!»

За ініціативи лідерів Районної асоціації дитячих організацій Фастівщини та підтримки Фастівського районного еколого-етнографічного центру, з метою виховання у молоді патріотизму, любові до рідної землі, поваги до національних героїв, духовних, культурних та національних надбань українського народу, 03 листопада 2014 року було проведено районний молодіжний фестиваль «Ми – патріоти твої, Україно!».

На заході були присутні: заступник голови Фастівської районної державної адміністрації, Волков Юрій Віталійович; начальник відділу освіти Фастівської РДА, Дьорнер Людмила Віталіївна; голова міськрайонної організації ветеранів Афганістану і воїнів інтернаціоналістів, Балашкевич Леонід Анатолійович та бійці 72 окремої механізованої бригади, які зараз знаходяться у відпустці: Мурашко Віталій Миколайович, Соловей Юрій Вікторович, Довгань Віталій Анатолійович, Шаповал Андрій Вікторович.

Напередодні, в рамках проекту «Ми і Україна», було проведено фотоконкурс «Патріотична .Україна». Під час фестивалю присутні могли ознайомитися із виставкою фоторобіт, а переможці та призери  отримати нагороди.

На святі пригадали патріотів України всіх етапів становлення нашої держави та представили патріотів сьогодення – мужніх захисників нашої Батьківщини.  Діти гарно підготувалися до цієї хвилюючої зустрічі: написали листи, намалювали плакати, малюнки, виготовили різні обереги, а учениця Борівської ЗОШ І-ІІІ ст., Панчоха Ганна, зачитала власний вірш «Воїнам АТО».  Не залишили байдужими патріотичні пісні та вірші учнів В.Снітинської, Дорогинської, М.Снітинської, Триліської ЗОШ І-ІІІ ст., та Оленівського НВО, дуже влучним було привітання дошкільнят Триліського ДНЗ «Ялинка». Слід зазначити, що майже всі учасники фестивалю є вихованцями гуртків Фастівського районного еколого-етнографічного центру.

Запрошені воїни відзначили цінність отриманих подарунків, виготовлених руками дітей.

Під час заходу всі присутні вшанували пам´ять загиблих на Майдані та під час бойових дій на Сході країни хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіальної дошки В’ячеслава Чорновола та меморіалу «Небесній сотні».

Завершили захід  спільною «Молитвою за Україну» та танцювальною композицією лідерів Борівської ЗОШ І-ІІ ст «Я люблю Україну свою».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =