[ST-breadcrumb]


Акція «Лист пораненому» у Поліському районі

У період з 08 вересня по 22 вересня 2014 року  у Радинському НВО І –ІІІ ступенів Поліського району  проходила акція «Лист пораненому». Учасниками акції були учні  1 – 11 класів. Метою заходу є підтримка десятки тисяч патріотів нашої держави, які  знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України  та тих, хто отримав поранення і знаходиться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Всім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов не байдужих людей.

 

Учні 3-8 класів  НВО  писали листи пораненим, бажаючи їм швидкого одужання, із задоволенням створювали малюнки,  в яких висловлювали щиру подяку за те, що вони, справжні воїни,  захищають майбутнє дітей і майбутнє  нашої   України.      Всі роботи відправлено пораненим солдатам до госпіталів   м. Києва, м. Ірпеня та м. Біла Церква. Учні також  виготовили обереги у вигляді янгола і додали до листів та малюнків.

На завершення акції учні НВО 1-11 класів на подвірʼї школи вишикувались у формі «Тризуба», щоб показати свою єдність і любов до рідної країни, а також підтримати воїнів, які знаходяться в зоні АТО.

Педагог-організатор Радинського НВО
Романенко М. В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 16 =