[ST-breadcrumb]


Комісії районної ради дітей Васильківщини «АШКо» в дії…

01 грудня 2015 року в Кодаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання комісії культури, дозвілля, спорту та здорового способу життя районної ради дітей Васильківщини «АШКо». Засідання відкрив координатор районної ради дітей, методист ЦДЮТ Красніков В.К., який привітав членів комісії з початком роботи та побажав їм плідної праці та побільше креативності.

Голова комісії Жуковська Анна ознайомила присутніх з планом роботи та проектами над якими буде працювати комісія. Перед початком роботи учасники виготовили символ солідарності з ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД – червону стрічку, адже саме 1 грудня в світі відзначається Міжнародний день солідарності з ВІЛ-позитивними людьми, а також створили плакат із закликом «Захистимося від ВІЛ».

Далі учасники обговорили нагальні питання роботи комісії та почали працювати над створенням умов реалізації проекту «Наш населений пункт – частина Україна» у навчальних закладах району, мета якого представити свій населений пункт як туристичний об’єкт. До дискусії членів комісії долучилися координатори, а саме: Бем Г.В. – педагог-організатор Кодаківської ЗОШ І-ІІІ ст., Рябуха С.М. – педагог-організатор Пологівського НВК, які допомогли учасникам засідання у роботі.

Підсумками роботи комісії культури, дозвілля, спорту та здорового способу життя є створення умов реалізації проекту «Наш населений пункт – частина Україна», створили плакат «Захистимося від ВІЛ» та почали створювати плакат «Комісія культури, дозвілля, спорту та здорового способу життя в дії…», який ввійде до галереї районної ради дітей Васильківщини.

Районна рада дітей Васильківщини «АШКо», комісія культури, дозвілля, спорту та здорового способу життя вислювлює подяку директору Кодаківської ЗОШ І-ІІІ ст. Савчук Олені Костянтинівні та педагогу-організатору Бем Гаяне Володимирівні за теплу зустріч та комфортні умови.

А навчальним закладам бажаємо плідної роботи над проектом «Наш населений пункт – частина України». Умови реалізації проекту надійдуть на електронні скриньки навчальних закладів та будуть розміщені на сайті в розділі «Районна рада дітей Васильківщини».

Красніков В.К., методист ЦДЮТ, 

координатор районної ради дітей Васильківщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 1 =