[ST-breadcrumb]


Комісія преси та інформації

Функції комісії

  1. Забезпечувати необхідною інформацією діяльність Всеукраїнської Ради старшокласників, обласних, районних та міських рад дітей. Висвітлювати їх роботу у засобах масової інформації та на сторінках Інтернету.
  2. Створити інформаційну базу даних, необхідних для діяльності кожної комісії ради дітей. Постійно працювати над поновленням матеріалів.
  3. Відповідно оформлювати та відправляти адресатам вихідну документацію (інформаційні листи, прес-релізи) про діяльність кожної комісії та ради дітей в цілому.
  4. Налагодити шляхи отримання інформації про оголошені конкурси, семінари і конференції, фестивалі, свята. Місце та умови їх проведення.
  5. Налагоджувати зв’язки та співпрацю з редакціями газет, журналів, радіо- та телепрограм для дітей і учнівської молоді.
  6. Проводити соціологічні дослідження щодо вивчення громадської думки про діяльність Всеукраїнської Ради старшокласників та її структур.
  7. Працювати над створенням позитивного іміджу ради серед дітей, молоді та дорослих.
  8. Сприяти систематичному проведенню спільно з іншими громадськими організаціями, фондами навчання для членів комісії з питань преси та інформації, членів інформаційних центрів та прес-центрів у межах України.
  9. Заохочувати до співпраці дітей та підлітків, котрі мріють стати журналістами. Організовувати та проводити для них різноманітні всеукраїнські та обласні  конкурси юних журналістів. Брати участь у  міжнародних фестивалях та конкурсах дитячої та молодіжної преси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − twelve =