[ST-breadcrumb]


Комісія партнерства та міжнародних відносин

Функції комісії

  1. Налагоджувати партнерські стосунки з: дітьми, що не входять до складу ОРДК; батьками; педагогічними працівниками; органами влади та місцевого самоврядування, різноманітними громадськими організаціями, фондами, об'єднаннями, асоціаціями, партіями, інститутами, закладами, комерційними структурами та ін. для реалізації  планів та проектів усіх комісій обласної ради дітей Київщини. Створити Банк даних цих організацій і, спільно з комісією з питань інформації, поширювати в області інформацію про їх діяльність серед відповідних комісій районних та міських рад дітей. Існуючі матеріали постійно поновлювати.
  2. Використовуючи можливості Інтернету та електронної пошти, спілкуватися і знаходити нових колег, партнерів, спонсорів як в Україні, так і за її межами.
  3. Постійно проводити найрізноманітніші зустрічі як ділового, так і дозвілевого характеру з представниками різних організацій, закладів, структур та ін. Організувати клуб ділового спілкування.
  4. Налагодити товариські відносини та взаємообмін делегаціями з різними органами дитячого та молодіжного самоврядування в межах міста, району, області, України, інших країн.
  5. Постійно працювати над пошуком донорських фондів та партнерів для реалізації певних проектів запропонованих різними комісіями ради дітей.
  6. Налагодити співпрацю з асоціацією батьківської громадськості. Сприяти організації та проведенню спільних заходів дітей, батьків та педагогів.
  7. Висвітлювати роботу комісії у засобах масової інформації різних рівнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =