[ST-breadcrumb]


Київщина: із минулого у майбутнє

Кожен з нас живе в столичній області України на славетній землі Київській. Це – наша земля, наш рідний край, і для нас землі дорожчої немає. Саме   на  Київщині   започаткувалась  Київська  Русь – Україна.  Це  тут,   на Переяславській землі, народилось слово «Україна». Наш край завжди був і залишається серцем держави.

————————————————————————————————————

Районний збір лідерів учнівського самоврядування, що проходив 23 березня в Іванківському районному ЦДЮТ, був присвячений 85-річниці Київської області.

На початку учасники збору ознайомилися із презентацією виставки «Руки дитини творять дива» робіт вихованців зразкової студії «Художня кераміка» (керівник Василишина Н.В.). Наталія Василівна розповіла про створення іграшок із глини  за мотивами Марії Примаченко – народної художниці України, нашої землячки.

На лідерів чекав квест «Київщина: із минулого у майбутнє», в рамках проекту «Моя країна – України. Київщина – серце України», із завданнями якого ознайомили присутніх координатор учнівського самоврядування Тетяна Голяк та практичний психолог Наталія Бабенко. Подорожуючи станціями «Вони прославили наш край», «Стежками рідного краю», «Нам є чим пишатись», «Традиції Київщини»,  учасники команд «Полісяночка» та «Краєзнавці» на чолі зі своїми капітанами   демонстрували  знання з історії, культури, звичаїв і традицій рідного краю; згадали відомих людей, які прославили і прославляють нашу землю; впізнавали пам’ятні та мальовничі куточки, краєзнавчі та історичні об’єкти. Прибувши до станції «Наше майбутнє», лідери визначили ряд заходів, які можуть зробити діти разом з дорослими для покращення добробуту і процвітання Київщини – збільшення зелених насаджень, дбайливе ставлення до навколишнього середовища, покращення стану доріг, відкриття промислових підприємств, створення нових робочих місць, побудова  заводів по переробці сміття тощо. Учасники заходу заявили, що вони готові зробити все для того аби наша земля буяла різнобарвними квітами добробуту, здоров'я, миру.

Отримавши більшу кількість фішок, команда «Краєзнавці» знайшла «скарб» –  рушники, створені обуховицькими майстринями-ткалями. Всі разом утворили  «рушникову доріжку», адже саме  у сучасному розумінні рушник постає символом добра і єдності України, наголошує на об’єднанні Сходу і Заходу держави.

Тетяна Голяк,

культорганізатор Іванківського ЦДЮТ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × five =