[ST-breadcrumb]


Ігри на згуртування

"Карусель компліментів"
Група стає в два кола – внутрішнє і зовнішнє, обличчям один до одного.
Пари, які утворились, протягом двох-трьох хвилин знайомляться і розповідають один одному про себе, а потім всі гравці внутрішнього кола роблять один крок вправо і переходять до іншого гравця зовнішнього кола. І так допоки всі не перезнайомляться. Можна використовувати музичний супровід, проводити гру в танці.

Проводиться так як і „Карусель знайомств, але тільки замість розповідей про себе учасники відзначають один у одного кращі риси характеру, навички чи здібності. Дуже добре проводити такі „Каруселі по завершенні заняття, або певного заходу.

"ВУЗЛИК"
Усі стають у коло, узявшись за руки. Поки гравець (наступного разу він може взяти собі помічників) виходить, усі, хто стоїть у колі, мають не розриваючи рук, заплутатись як най щільніше в єдиний „вузлик", щоб яблуку не було де впасти між ними. Можна переступати й охоплювати одне одного руками. Гравець, що не бачив як відбулась ця плутанина, спробує за встановлений час (хвилину, чи поки лунає мелодія) розплутати „вузлик".

"МОНСТР"
Команді потрібно подолати відстань 10 кроків, використовуючи лише шість кінцівок або точок опори.
Якщо група більша або менша, тоді точок опори додається або віднімається (із трьох осіб одна точка опори).

«ПРИЗ»
На гілці дерева на висоті 3 м прив'язаний приз. Учасникам треба дістати його, не спираючись на дерево. У якості „будівельного матеріалу" можна використовувати лише юнаків команди.

«ЯК УСІ»
Не обговорюючи в голос, спробуйте написати такий день тижня (смачне страва, колір…), який напишуть більшість. Ваше завдання – здогадатись, що напишуть інші.

"ВИЗНАЧ НА ДОТИК"
Група стоїть в колі. Потрібно підійти і визначити, у кого самі теплі руки (носи, вуха…).
Група встає в дві шеренги, обличчям один до одного і протилежні люди міцно тримають одне одного за руки. Людина лягає на руки і як по живому мосту" пересувається вкінець. Потім наступний -, але потрібно дотримуватися техніки безпеки.

"БЕЗКІНЕЧНЕ КІЛЬЦЕ"
Група встає в коло і береться за руки. На руці у ведучого висить кільце з мотузки. Не розриваючи рук всі повинні пролізти в нього (по колу) і повернути кільце назад. Друге кільце можна пустити в інший бік.

Автор: Голованова Антоніна Миколаївна,
методист Броварського районного центру

дитячої та юнацької творчості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 4 =