[ST-breadcrumb]


Браво лідерам Борисполя!

У місті Кропивницькому відбувся ХХІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Дню Землі, в якому взяли участь вихованці Зразкового творчого об’єднання «Клуб «Лідер».

Бориспільські лідери виступили у номінації «Українські народні ігри та забави». Вони презентували свою програму народних весняних та Великодніх ігор. Учасники фестивалю охоче гралися у ігри «Подоляночка», «Довга лоза», «Півники», «Веселі писанки», які проводили наші учасники. В свою чергу вони брали активну участь у всіх заходах триденної фестивальної програми: майстер-класах по проведенню ігор, дискотечно-розважальній програмі, творчій майстерні «Немає переводу добрим звичаям народу», концертній програмі шоу-закриття. 

] 

Також в рамках фестивалю бориспільці відвідали Кіровоградський академічний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького, де переглянули виставу «Дівчина з легенди» за мотивами твору Ліни Костенко «Маруся Чурай» у виконанні дитячого театрального гуртка. Найбільше дітям запам’яталося спілкування з веселою та енергійною головою журі Наталією Мієдіновою – автором багатьох популярних сьогодні серед дітей та молоді музично-танцювальних ігор. До Борисполя вихованці клубу «Лідер» привезли кубок за почесне третє місце, новий корисний досвід та купу позитивних вражень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − six =