[ST-breadcrumb]


Активні! Креативні!

p1380310Вже в котрий раз лідери учнівського самоврядування навчальних закладів району довели, що вони – активні, креативні, ініціативні, сміливі!

Нещодавно в Таращанському районному центрі творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбувся збір лідерів учнівського самоврядування.

Розпочалось зібрання з тренінгу «Я – лідер», що проводила з учасниками практичний психолог Таращанського ЦТДЮ «Веселка» Чернявська Ольга Сергіївна.  Діти познайомились один з одним, побажали всім успіхів у наступній роботі. Спільними зусиллями були визначені якості лідера, проводились вправи на розвиток комунікативності, ініціативи.

А після такої активної «розминки» учасники зібрання приступили до головного завдання зустрічі – перевиборів керівного складу районного учнівського товариства «Співдружність».

На посаду голови свої кандидатури запропонували десять навчальних закладів району. Голови учнівського самоврядування шкіл представляли  кандидатів від свого навчального закладу. Наступним етапом виборів була презентація передвиборчих програм. Це були не сухі виступи, а оригінальні подання ідей, з використанням селфі, ігор, флешмобів. Кожен кандидат висунув чимало цікавих ідей, найкращі з яких будуть втілені в життя. Зокрема, найкреативнішими та найкориснішими прозвучали ідеї про проведення  районного патріотичного заходу по акції «Герої серед нас», проведення Дня боротьби із суржиком, районної гри для молодших школярів «Вундеркіндер» та багато інших. Кожен кандидат також відповідав на численні запитання свої товаришів. Після прес-конференції наступила хвилююча мить голосування.

Отож, головою районного учнівського товариства «Співдружність» було обрано ученицю Таращанського НВК «Гімназія  «Ерудит» – ЗОШ І ст..» Ірину Чаву.  Всі інші кандидати стали новообраними членами районної учнівської ради і вирішили зібратись на своє перше засідання 26 жовтня.

Вітаємо новоспечене керівництво та бажаємо плідної праці!

p1380319

p1380294

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − three =