[ST-breadcrumb]


5 рівнів лідерства: права, відносини, результат

Учнівське самоврядування  – це важлива ланка і невід’ємна складова системи самоврядування  громади та області,  що має збагачуватися  нашими успіхами і досягненнями.

Правові основи, партнерські відносини,  результат діяльності обласної ради дітей Київщини та плани роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на 2022 рік  розглядалися під час роботи івент-студії для координаторів територіальних органів учнівського самоврядування Київської області      «5 рівнів лідерства: права, відносини, результат», яка відбулася у рамках обласної Школи координатора органу учнівського самоврядування. Захід був проведений  в онлайн-студії                        КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» 26 січня 2022 року. До роботи  івент – студії долучилося  70  координаторів  органів учнівського самоврядування Київщини.

Учасники івент-студії активно обговорили  стратегію розвитку дитячого лідерського руху області, а саме прогресивні ідеї, результати проєктної діяльності та співпраці з партнерами. Під час заходу було презентовано новий проєкт «Активна платформа: 5 рівнів лідерства». Дієвою  була дискусія, з  питань громадської лідерської активності учнівського самоврядування,  як інвестиції у майбутнє. У ході онлайн-заходу учасники поділилися лайфхаками успішного досвіду, змоделювали алгоритм партнерства для реалізації креативних ідей, проєктів та ініціатив щодо формування дитячого лідерського руху у територіальних громадах області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =