[ST-breadcrumb]


Комісія преси у дії

Робота прес – центру учнівського товариства «Співдружність» за проектом «Комісія преси в дії» набирає обертів. Так у Таращанському НВК «Гімназія «Ерудит» – ЗОШ І ступеня» працює шкільна радіостудія «Ерудит- FM».

Щопонеділка, середи та п’ятниці на великій перерві учні, вчителі, батьки і навіть перехожі слухають програми шкільного радіо. У школі проведено радіомережу, виділено спеціальний кабінет у якому розміщено необхідне обладнання., звідки прямоефірно звучать радіопередачі.

Традиційно розпочинають радіоведучі зі шкільних новин, не є проблемою зробити й оголошення, яке одразу почують усі учні і вчителі, працівники школи.

«Актуальне інтерв’ю», «Пісенне перевесло» та «Точка зору»- ось такі традиційні рубрики радіопрограм. А готують їх для школярів і вчителів учні 8-А класу Владислава Кобко, Даніель Лихвенко та Діана Лелюх (передача понеділка), 10 класу Вікторія Цимбалюк та Ірина Кульчіцька (передача середи) та 8-Б класу Марія П’ятецька і Богдана Довгопола (передача п’ятниці). Жодна із програм не обходиться без святкових привітань іменинників. А шеф-редактор і звукооператор радіопередач – Тетяна Дмитрівна Чава – педагог-організатор гімназії «Ерудит».

Таким чином гімназія залучає дітей до творчості, спільної діяльності, яка в майбутньому може стати професійною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + seventeen =