[ST-breadcrumb]


Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування

28 – 30 жовтня 2014 року 6 дітей-лідерів Київщини та координатор обласної ради дітей Київщини Троц М.М. взяли участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів України, який відбувся в місті Києві, на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Темою цього збору стало національно-патріотичне виховання молоді.

Зазначеному питанню як одному з найбільш актуальних сьогодні приділяють немало уваги в усіх регіонах нашої держави. Про це свідчили презентації дітей-лідерів, які розкривали діяльність органів учнівського самоврядування щодо підтримки  українських військових у зоні АТО.

Делегація Київської області висвітлювала особливості проведення й результати обласної акції «Діти Київщини – воїнам АТО», у рамках якої щодня в навчальних закладах області відбуваються благодійні концерти, виставки-ярмарки, патріотичні акції, зустрічі з нашими захисниками тощо.

Програмою всеукраїнського збору лідерів було передбачено проведення занять школи  управлінської майстерності, круглого столу з питань патріотичного виховання, тренінгів з файндрайзингу, тайм-менеджменту та правової освіти, а також цікаве дозвілля, в організації якого брали участь учасники збору. Зокрема, творчі й активні представники Київщини підготували й провели мистецький флеш-моб та вечірню програму, за що отримали подяку Українського державного центру позашкільної освіти і захоплені відгуки однолітків. Серед досягнень представників Київщини – і перемога у квесті «Єдина країна», який відбувся у рамках всеукраїнського збору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =