[ST-breadcrumb]


Україно моя, ти одна, як життя

«Є щось святе в словах "мій рідний край"» − під таким полум’яним девізом, що, здавалося, йшов із глибин самого серця, розпочали 27 жовтня захист районного проекту «Україно моя, ти одна, як життя» в Центрі дитячої та юнацької творчості  Наталія  Берегова та Діана Пархоменко.

Із усіх куточків Іванківщини прибували делегації творчої молоді, налаштованої гідно захищати свої творчі доробки на радість батькам і наставникам та на славу рідного краю. А любов до нього у них не штучна, не показна. Гордість за батьківську землю, безмежна вдячність до землі просвічувалася золотими променями з кожної фотографії, виставку яких можна було переглянути у залі перед початком дійства.  Закохана в поетичне Полісся юнь, змогла передати глядачам через об’єктив  фотоапарату його красу та велич, його прадідівські легенди та славну сучасність.

Натхненням були пронизані слова віршів і пісень, вправні рухи танків і мудрі слова роздумів, якими з присутніми однолітками й дорослими щедро ділилися учасники проекту. А їм було що розказати! Жодна дитина не покинула сцени без вдячних оплесків.  Та  хіба можна було залишитися байдужим до артистичного, проникливого виконання Сніжаною Боярською пісні «Мальви», у якій загиблі на полі бою  проросли мальвами та втішають осиротілу матір? Чи до слів авторської поезії талановитої полісянки Євгенії Поліщук «Ми – за мир»?

Як би тяжко не було на серці від лихих випробувань, що випали нам та нашій країні на життєвому шляху, юні дитячі личка та щирий погляд довірливих очей стверджують: «Ми є! Нам жити!». І ось вже «вибухає» зала від пісні «Ми  за волю, ми за мир, за щасливе свято» у виконанні Ольги Ломаки і юних танцюристів та пісні «Варенички», яку подарували Вікторія та Василь Черкаси. Вподобалася глядачам і запальна хореографічна композиція «Віночок», підготована Анастасією Тищенко, Катериною Петренко, Мариною Тюрменко та Наталією Шевченко. Майстерно презентували свою літературно-музичну композицію «Моя країна − Україна» Анастасія Дромашко та Дар’я Глущенко. І це лише маленька часточка сузір’я талановитого учнівства, яке, завдяки організованому проектові, засяяло на сцені Центру творчості!

Роз’їжджалася молодь на осінні канікули не лише з гарним творчим настроєм, але  і з подяками, які отримав кожен шкільний колектив. Окрім цього, було щире дякую господарів Центру творчості, що в черговий раз говорили творчим дітям на щасливу дорогу не «до побачення», а «до нових зустрічей».

Тетяна Голяк,
культорганізатор ЦДЮТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − nine =