[ST-breadcrumb]


Збір лідерів Києво-Святошинського району

23 жовтня 2014 року у Вишнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 відбувся черговий збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування навчальних закладів Києво-Святошинського району.

Традиційно збір розпочався виконанням Гімну України. Методист районного методичного центру управління освіти, молоді та спорту Києво-Святошинської  РДА Гончарук Тетяни Василівни, привітавши присутніх, окреслила коло питань запланованих для розгляду на зібранні, подякувала лідерам учнівського самоврядування за активну участь у національно-патріотичних, військово-патріотичних заходах та у акції «Діти Київщини-воїнам АТО».

 

Провідний фахівець із соціальної роботи районного Центру соціальних служб сім’ї та молоді Колбасенко Наталія Вікторівна висвітлила питання щодо Конвенції ООН про права дитини, обов’язки та відповідальність підлітків, про профілактичні заходи щодо правопорушень серед учнівської молоді які проводяться в районі. Лідери активно обговорювали зазначені питання.

З присутніми поділилися своїми враженнями учасники Міжнародного збору лідерів ДЦ «Артек» та обласного збору лідерів.

Відповідно до плану роботи учні попрацювали в комісіях та презентували свої  проекти, взяли участь в майстер-класах, присвячених вивченню етнотрадицій.

Методист Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Малишева Тетяна Василівна презентувала актуальний екологічний проект «Заощадження природних ресурсів в умовах домашнього господарювання», ознайомила присутніх з методикою проведення дій щодо заощадження природних ресурсів в умовах домашнього господарювання, запропонувала лідерам провести подібні майстер-класи в учнівських колективах. Присутнім було роздано буклет «Побутові звички екологічно спрямованої особистості». Дана тема викликала зацікавленість, відбувся жвавий діалог.

Наступним етапом зустрічі було проведено вибори Президента РОД, на посаду якого,  з шести кандидатів, обрано учня Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 – Шубу Владислава.

Мироненко Анатолій Олександрович – голова Києво-Святошинської районної асоціації батьків школярів привітав Владислава з обранням, запропонував свою допомогу і підтримку районній організації дітей.

Збір закінчився колективним виконанням лідерського гімну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − three =