[ST-breadcrumb]


Діти Яготинщини – воїнам АТО

Протягом вересня місяця лідери Яготинщини активно брали участь в обласній акції «Діти Київщини – воїнам АТО». Мета акції – моральна та матеріальна підтримка української армії та виховання в дітей почуття патріотизму у школах нашого району.

05.09-12.09   проведено благодійні акції: «Діти Яготинщини – воїнам АТО», «Ярмарка декоративно-ужиткового мистецтва «Україна в нас одна» «Напиши   побажання солдату»,   листи   передано  для відправки  воїнам.
08.09-12. 09 – проведено збір коштів для переселенців із зони АТО.

12.09  проведено виставку – ярмарок дитячих творчих робіт. Учні школи також підготували вироби для воїнів АТО.
19.09-26.09  проведено конкурс дитячих малюнків в 1-10 класах «Ми хочемо миру в єдиній Україні» та малюнки воїнам АТО « Повертайся живим», кращі роботи відібрані для передачі в зону АТО.

Також, в школах проводяться уроки мужності про українських військових та добровольців, їх вірність, присязі українському народові, готовність віддати життя за мир і спокій в Україні, а також героїзм простих українців, які з перших днів антитерористичної операції допомагають забезпечувати війська захисним спорядженням, ліками, продовольством та, не зважаючи на ризик, вивозять із захоплених міст і сіл мирних громадян.

Під час проведення заходів були зібрані кошти для воїнів АТО в сумі близько 8000 тисяч гривень.  На ці кошти придбали тепле взуття, чоботи резинові, шапку, речі першої необхідності, продукти харчування. Сформовану посилку через волонтерів відправили адресату.

Збір коштів для воїнів АТО  продовжується.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + 6 =