[ST-breadcrumb]


Єдина країна – єдина родина

Чужого лиха не буває.  Цю тисячолітню народну мудрість у наше неспокійне сьогодення  гостро розуміє кожен. А особливо болить цим вразливе серце школярів, які перед лицем народного болю й страждань так швидко подорослішали…

Не залишилися осторонь і вихованці Центру дитячої та юнацької творчості. Ініціативна шкільна молодь вирішила  подарувати  землякам-учасникам, які виконують бойові завдання на Сході України, часточку свого тепла й підтримки.  У рамках обласної благодійної акції «Діти Київщини – воїнам АТО» протягом вересня було проведено ряд заходів, об’єднаних одним гаслом «Єдина країна – єдина родина».

Учні загальноосвітніх закладів району долучилися до написання листів («Листи солдату: з Іванківщини з любов’ю») та створення малюнків («Намалюй солдату мир»). Неможливо було стримати сльози, читаючи  побажання, слова підтримки й, навіть, молитви нашим бійцям. Писали юнаки та дівчата, які вже наступного року переступлять поріг школи у великий світ. Писали  молодші школярі, старанно виводячи ручкою літери.  Але всі листи об’єднало одне – віра у наших земляків-захисників, віра в перемогу добра й справедливості. На дитячих малюнках не знайшлося місця кольорам скорботи. Вони виграють усіма яскравими барвами. Вони стверджують: «Миру − бути!».

Особливої подяки заслуговують педагоги, що зуміли достукатися до серця кожної дитини, пробудити у ньому пам'ять про прадідів-фронтовиків, запалити  вогник співчуття до солдат-земляків. Окрилене натхненими словами наставників, школярство  влаштовувало благодійні концерти й виставки-ярмарки. Учні декламували вірші й співали,  малювали і вишивали, куховарили й ліпили з тіста свій неповторний світ краси.

Всього під час акції було зібрано 22 748 гривень, частину коштів діти вирішили передати адресно воїнам-землякам. Решту зібраних коштів, а це -12 228 гривень,  лідери учнівського самоврядування разом з культорганізатором ЦДЮТ Т.П.Голяк передали в Іванківську районну адміністрацію для витрат на підтримку земляків, які виконують бойові завдання на Сході України. Потім на них чекала зустріч із головою Іванківської РДА – Ю.Ф. Мосієнком. Юрій Федорович поспілкувався з юними делегатами, подякував за їхнє велике, милосердне й відкрите серце.  А ще – висловив надію, що зовсім скоро вони розбудовуватимуть нашу країну вже під мирним небом.

Т.П.Голяк,
культорганізатор ЦДЮТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + five =