[ST-breadcrumb]


Діти Київщини – воїнам АТО

Упродовж вересня цього року в навчальних закладах Київщини відбувається акція «Діти Київщини – воїнам АТО». Благодійні концерти, виставки-продажі, аукціони дитячих творчих робіт – всі ці заходи акції мають за мету виховання патріотизму в дітей та молоді, збір коштів та надання  посильної допомоги воїнам АТО, пораненим захисникам Вітчизни, які знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях.  Діти і педагоги з ентузіазмом узялися за цю надважливу справу, адже бійцям на передовій та їх пораненим побратимам важлива навіть найменша наша допомога, прояв уваги і тепло.

Зокрема, на цьому неодноразово наголошували організатори та учасники масштабної акції, яка відбулась у місті Біла Церква 20 вересня, напередодні Міжнародного дня миру. Захід відбувся за ініціативи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», обласної ради дітей Київщини спільно з управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Перед будівлею палацу культури «Росава» розгорнулось видовищне патріотичне дійство, яке буяло жовто-блакитними кольорами, майоріло орнаментами українських вишиванок, лунало душевною українською піснею. Мешканці міста, які прийшли підтримати учасників акції, мали чудову нагоду насолодитися творчими подарунками юних білоцерківців – вихованців творчих колективів Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Білої Церкви. Аплодисменти глядачів і спалахи фотоапаратів укотре підтвердили, що для нас, українців, рідна пісня і танець, як ковток свіжого повітря: бадьорить і додає життєвих сил.

Національні й патріотичні мотиви були темою і майстер-класів та виставок-продажів, які розгорнули на площі перед палацом культури представники Таращанського районного центру дітей та юнацтва «Веселка» та навчальних закладів міста Білої Церкви: Станції юних натуралістів, Станції юних техніків, Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник». На цих майстер-класах юні умільці та їх педагоги-наставники вчили бажаючих малювати в різних техніках, виготовляти різноманітні браслети, листівки, сувеніри… Та чи не найбільш популярними серед дітей були майстерні з боді-арту, у яких юних патріотів прикрашали мініатюрними зображеннями національної символіки та символів миру. До речі, одним із центральних символів цього дня був голуб миру – як атрибут мирного неба, заперечення війни.

Своє слово за мир, незалежність України, територіальну цілісність нашої держави сказали і учні загальноосвітніх шкіл № 4 та № 20 міста Білої Церкви, які запропонували глядачам яскраві флешмоби. 

Над площею лунали близькі кожному українцю слова: «Воїни АТО – наші близькі, знайомі, наші земляки –  потребують допомоги… І

ми готові допомогти». Ці слова знайшли відгук у серцях білоцерківців. Адже в результаті акції зібрано кошти на загальну суму 9021 гривень. Це гроші, які небайдужі громадяни поклали у скриньки дітей-волонтерів, це гроші, які юні таланти зібрали під час майстер-класів і виставок-продажів.

Слід зазначити, що в кінці акції було передано 2250 грн. громадській організації «Надійний тил», на суму 1771 грн.  придбано рентгенівську плівку для Білоцерківського військового шпиталю, 5000 передано пораненому герою АТО, жителю Білої Церкви Скрипці О.В.

Дякуємо, дорогі земляки, творча молодь Київщини, за підтримку, за чуйність і готовність іти на допомогу. Адже тільки разом ми зможемо врятувати нашу країну.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 9 =