[ST-breadcrumb]


Учнівське самоврядування не на словах…

12 вересня районна рада лідерів Білоцерківщини зібралася у приміщенні райдержадміністрації, аби намітити плани роботи на черговий навчальний рік.

Дев’ять днів, проведених у «Дружбі», вкотре переконали і дітей, і дорослих, що така лідерська зміна є стартовим майданчиком для нових звершень. Вже там, у таборі, школярі-активісти започаткували нові проекти, які мають втілювати в життя найближчим часом. Приємно відзначити, що діти самостійно вирішують, що важливо зробити в першу чергу і негайно, а які проекти можна реалізовувати протягом кількох років.

Саме в таборі визначилися найактивніші, хто зможе очолити комісії, які будуть працювати протягом року. На сьогоднішньому зібранні вони вже представляли свої проекти на розсуд інших лідерів – голів учнівського самоврядування від кожної школи району. Та про все по порядку.

Спочатку відбулися секційні засідання  педагогів-організаторів та лідерів, які працювали за окремими програмами, але в контексті початку нового навчального року і завдань на найближчий час. Через годину роботи в секціях всі об’єдналися на пленарне  засідання. Саме тут діти довели дорослим, що вони вміють працювати самостійно, швидко і продуктивно.          Кожен з них обрав до душі комісію, в якій буде активно працювати протягом року, потім обговорили проекти, започатковані  в таборі і які втілюватимуть у життя протягом року. Представляючи свої проекти по комісіях, вони переконали дорослих, що на них можна покластися, підтримати при необхідності, а головне – не заважати!

Одним з  проектів, розроблених саме  в цей день, став  проект «Голубка миру». Зрозуміло, що вона спрямована на підтримку воїнів АТО, а в чому саме до кожної школи донесуть її представники.

Лідери радо вітали на своєму зібранні начальника відділу освіти О.П. Кравченко, яку назвали своїм найближчим другом. В свою чергу Оксана Павлівна не просто побажала всім учасникам творчих успіхів, а запросила на розмову до себе і сказала, що двері її кабінету завжди відчинені для них.

Отож перший крок у цьому році зроблено. Тепер важливо для кожного з них не зупинятися, а йти вперед, долати труднощі разом, підтримувати одне одного. А для цього є всі можливості – лідери району створили свою групу ВКонтакті, де вони можуть спілкуватися при потребі щодня, обмінюватися досвідом, ділитися своїми враженнями. До групи вони запросили всіх педагогів-організаторів, методистів з виховної роботи.
  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + ten =