[ST-breadcrumb]


Проекти

Проект “Моя супербабуся”

В житті кожної дитина бабуся займає дуже велике і важливе місце. Тільки бабусині пиріжки найсмачніші в світі. Тільки у шкарпетках, зв’язаних бабусею, ніколи не замерзають ніжки. І тільки з бабусиними казками кожна дитина спокійно і солодко засинає. На жаль, час плине дуже швидко і наші бабусі старіють, а потім і назавжди нас залишають. Шанування бабусь, та й і взагалі людей похилого віку, їх підтримка – це обов’язок кожної молодої людини. А ми нерідко лише користуємося бабусиними послугами, забуваючи подякувати, привітати свою бабусю зі святами, або просто розказати про неї, про її талант, про її добре серце, про її золоті руки. Нашим бабуся так цього не вистачає.

Мета проекту полягає в тому, щоб його учасники якнайбільше узнали про своїх бабусь, про їхнє цікаве життя, адже наші бабусі заслуговують на велику повагу, пошану і на те, щоб про них знали, щоб їх великий життєвий досвід став для молодого покоління прикладом для наслідування.

Учасники проекту: учні навчальних закладів міста, їхні бабусі.

Проект «Від самотності – до творчості, від творчості – до радості»

Назва проекту: «Від самотності – до творчості, від творчості – до радості»

Актуальність проекту: На жаль в навчальних закладах міста є дуже багато дітей, які за станом здоров’я не відвідують навчальний заклад, а навчаються на дому. Так само ці діти не можуть відвідувати ніякі гуртки позашкільних навчальних закладів. Дуже прикро, що такі діти не лише не мають можливості навчитися мистецтву, а й позбавлені вільного і активного спілкування з однолітками.

Мета цього проекту допомогти дітям, які за станом здоров’я не відвідують школу та позашкільні заклади, навчитися будь-якому виду мистецтва (за бажанням дітей), розкрити їхні таланти, надати можливість спілкуватися з однолітками під час спільної роботи.

Учасники проекту: діти, які навчаються вдома, учні навчальних закладів міста, волонтери, які виявили бажання бути «вчителями» для своїх однолітків.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 15 =