[ST-breadcrumb]


«Україна та суміжні держави: проблеми та перспективи їх відносин»

Напередодні Дня Європи в Україні в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувсялідерський майданчик «Україна та суміжні держави: проблеми та перспективи їх відносин» за участі депутатів обласної ради дітей Київщини, лідерів  та координаторів органів учнівського самоврядування  територіальних громад Київської області.

Основною метою онлайн-заходу було ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями, популяризація загального європейського культурного надбання серед учнівської молоді, формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України у лідерів органів учнівського самоврядування Київської області.

Впродовж онлайн-заходу діти-лідери презентували власні дослідження спільних цінностей України та Європи, контент та сучасну візію Євросоюзу, цікаві факти євроспільноти та «освітні мости» України та ЄС. Учасники заходу поринули в захоплюючу віртуальну подорож у глиб віків та здійснили онлайн-мандрівку до країн Європи. На завершення заходу було проведено дебати «Європейські цінності та стандарти щодо верховенства права та поваги до прав людини.

Для нашої держави День Європи – це особливий день, адже Україну та Європу об’єднують не тільки спільні цінності, культура та історія, а й перспективи відносин у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × two =