[ST-breadcrumb]


Технологія формування іміджу сучасного лідера органу учнівського самоврядування. Бренд лідерської організації .

Орган учнівського самоврядування – це початкова ланка і невід’ємна складова системи самоврядування громади та вдале поєднання навчання з активною громадською діяльністю.

07 жовтня 2021 року в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася майстерка для координаторів органів учнівського самоврядування територіальних громад Київської області «Технологія формування іміджу сучасного лідера органу учнівського самоврядування. Бренд лідерської організації». У заході взяло участь близько 70 координаторів.

Учасники майстерки мали можливість обговорити питання ефективного лідерства у системі учнівського самоврядування, бекграунд обласної ради дітей Київщини, моделювання діяльності органів учнівського самоврядування територіальних громад, партнерство органів учнівського самоврядування закладів освіти у рамках діяльності територіального органу учнівського самоврядування. У ході майстерки учасники поділилися досвідом, поспілкувалися на важливі теми формування дитячого лідерського руху у територіальних громадах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =