[ST-breadcrumb]


Підсумки обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Право очима дитини» – 2021

У грудні 2021 року КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» в онлайн-форматі було проведено обласну виставку-конкурс  дитячого малюнка «Право очима  дитини». Захід проводився департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Комунальним Закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», обласною радою дітей Київщини, лідерами учнівського самоврядування Київської області.

Метою виставки-конкурсу є виявлення і підтримка юних талантів та обдарувань, сприяння духовно-моральному, естетичному вихованню дітей, формуванню правової культури дітей та учнівської молоді, активізації діяльності та розвитку органів учнівського самоврядування Київської області.

Цьогоріч на конкурс подано близько 400 дитячих робіт вихованців гуртків, творчих об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київщини. Виставка-конкурс проводилася в двох номінаціях «Живопис» та «Графіка» у трьох вікових категоріях.

На підставі висновків журі переможцями та призерами обласної виставки-конкурсу визнано учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти:

https://docs.google.com/document/d/1tLgIqaeD6OZ8luwNSEHRZuV_edPM4BCS/edit?usp=sharing&ouid=112492265507968360799&rtpof=true&sd=true

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 5 =