Головна » - Загальні новини - » Підсумки обласн …


Підсумки обласного конкурсу на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування

У травні цього року Центром творчості дітей та юнацтва Київщини проведено обласний конкурс на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування. Захід відбувся з метою визначення кращого досвіду роботи органів самоврядування дітей та учнівської молоді Київщини, удосконалення методологічних підходів до змісту їхньої роботи, популяризації суспільно значущих дитячих та молодіжних проектів з актуальних напрямів діяльності органів учнівського самоврядування.

Цього року на конкурс подано 67 проектів у номінаціях «Партнерство», «Здоровий спосіб життя», «Толерантність та духовний розвиток». У заході взяли участь педагоги та представники районних, міських, шкільних органів учнівського самоврядування дітей та учнівської молоді, навчальних закладів 21 району та  10 міст області.

Конкурсні матеріали оцінювалися відповідно до критеріїв, зазначених у Положенні про обласний конкурс на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування.

За результатами засідання журі переможцями конкурсу визнано:

 

У номінації «Партнерство»

І місце

  • Онищенко Марина, президент дитячої шкільної організації «Наш дім», Прідьма Діана Василівна, педагог-організатор Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, за проект «Art grotto»;

ІІ місце

  • Колюх Вікторія Анатоліївна, педагог-організатор, координатор органу учнівського самоврядування «Козацька республіка» Великокрупільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»  Згурівського району, за проект «Основи взаємодії учнівського самоврядування з діловими партнерами»;

ІІІ місце

  • Савчук Дмитро Олександрович, голова дитячо-юнацької організації «Гармонія» Новосілківської ЗОШ I-III ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації, за проект «Від маленької ідеї до великої справи»;
  • Рябова Олена Володимирівна, заступник директора з виховної роботи, Снігірьов Сергій Анатолійович, соціальний педагог, координатор учнівського самоврядування, Колбасін Олексій, президент учнівського самоврядування школи «Шкільна Галактика» Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Васильківської міської ради,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      за проект «Партнерство – шлях до активної соціокультурної адаптації»;
  • Угнівенко Світлана Анатоліївна, педагог-організатор Гребінківської гімназії  Васильківського району, за проект «Йдемо разом стежинами добра»;

 

у номінації «Здоровий спосіб життя»

 

І місце

  • Качур Діана, учениця 10 класу, Бабенко Олена Михайлівна, педагог-організатор Гостромогильського НВК Ставищанського району, за проект «Зміцнюємо здоров’я»;
  • Чава Тетяна Дмитрівна, педагог-організатор Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» І ступеня, за проект «Дарма часу ти не гай – на педалі натискай»;

ІІ місце

  • Бай Єсенія, Середа Олександра, заступники голови, Ніфоровська Галина Іллівна,  педагог-координатор Сквирської районної ради дітей «Лідер» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, за проект «Здорові люди люблять життя»;
  • Товкун Ніна Іванівна, координатор шкільного учнівського самоврядування  м.Переяслава-Хмельницького,  за проект «Формула здорового способу життя»;

ІІІ місце

  • Дубчак Олена Вікторівна, педагог-організатор Малосолтанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Васильківського району, за проект «Ми за здорове майбутнє»;

 

у номінації «Толерантність та духовний розвиток»

 

І місце

  • Шехаде Ражаа, голова учнівського парламенту Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» – ЗОШ  І-ІІ ст.» імені Володимира Мономаха, за проект «Маленькі пізнайки»;

 

ІІ місце

  • Шевченко Катерина Григорівна, заступник директора з виховної роботи Ксаверівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Васильківського району, за проект «До серця йде лише те, що йде від серця»;
  • Керпатенко Людмила Володимирівна, керівник районної школи «Лідер» КЗ ТРР «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка», за проект «Призначення людини – бути нею»;

ІІІ місце

  • Цюра Оксана Олегівна, учениця 9 класу, очільник центру українознавства та духовного розвитку учнівської ради «Росток», Лозовенко Тетяна Степанівна, вчитель християнської етики Лишнянської ЗОШ I-ІІІ ступенів Макарівського району, за проект  «Паростки»;
  • Кравчук Дарія Василівна, заступник президента органу учнівського самоврядування «Веселкова країна»,  Отрошенко Галина Іванівна, педагог-організатор Галайківського НВО «ЗОШ I-II ступенів-дитячий садок» Тетіївського району, за проект «Перлини духовності»;
  • Салієнко Тетяна Георгіївна, заступник директора з виховної роботи Фастівецької ЗОШ I-III ступенів Фастівського району, за проект «Толерантність – шлях до самовдосконалення та самопізнання».

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + six =